Вага 130г

Вага 130г

Вага 90г

Вага 90г

Вага 50г, 30г

Вага 50г, 30г

Вага 50г, 30г

Вага 30г

Вага 60г

Вага 45г

Вага 30г

Вага 30г

Крісперси «Big Bob» – подвійне задоволення!

 

Крісперси – арахіс в хрусткій чіпсовій оболонці, унікальний у своєму роді продукт, який встиг завоювати любов споживачів усього світу. Сьогодні крісперси – це не просто смачний перекус, це можливість подвоїти задоволення від смаку арахісу, доповнивши його хрустким смаком «васабі» та «телятини з аджикою».
Крісперси «Big Bob» –  модна новинка на ринку фасованих горіхів в Україні від відомого виробника снекової продукції. Вперше виробництво крісперсів в Україні організовано на європейському обладнанні в національних масштабах. Саме завдяки спеціально розробленій технології виробництва хрустка чіпсова оболонка, якою вкритий горіх, зберігає і підкреслює смак арахісу. Ось чому крісперси «Big Bob» відповідають європейському рівню якості й значно перевершують українські аналоги.
Добірний арахіс, спеції від кращих закордонних постачальників і унікальна технологія нанесення оболонки й прожарювання – ось запорука успіху бренду «Big Bob». Упаковка з підвищеними бар’єрними властивостями забезпечує ідеальне збереження продукту, а зручний дизайн упаковки дозволить насолоджуватися крісперсами «Big Bob» навіть на ходу!
Сьогодні крісперси «Big Bob» представлені двома оригінальними гарячими смаками –  «Телятина з аджикою» і «Васабі». При цьому смак «Телятина з аджикою» на ринку фасованого арахісу в оболонці – унікальний і його можна спробувати тільки в крісперсах «Big Bob».


Арахіс «Big Bob» – смакує НОН-СТОП!