Вага 130г

Вага 130г

Вага 90г

Вага 90г

Вага 90г

Вага 70г

Вага 70г

Вага 45г

Вага 60г

Вага 60г

Вага 60г

Вага 60г

Вага 50г, 30г

Вага 50г, 30г

Вага 30г

Вага 30г

Вага 30г

120

Крісперси «Big Bob» – подвійне задоволення!

 

Крісперси – арахіс в хрусткій чіпсовій оболонці, унікальний у своєму роді продукт, який встиг завоювати любов споживачів усього світу. Сьогодні крісперси – це не просто смачний перекус, це можливість подвоїти задоволення від смаку арахісу, доповнивши його хрустким смаком «васабі», «телятини з аджикою», «солодкий чилі» і «сиру».
Крісперси «Big Bob» –  модна новинка на ринку фасованих горіхів в Україні від відомого виробника снекової продукції. Вперше виробництво крісперсів в Україні організовано на європейському обладнанні в національних масштабах. Саме завдяки спеціально розробленій технології виробництва хрустка чіпсова оболонка, якою вкритий горіх, зберігає і підкреслює смак арахісу. Ось чому крісперси «Big Bob» відповідають європейському рівню якості й значно перевершують українські аналоги.
Добірний арахіс, спеції від кращих закордонних постачальників і унікальна технологія нанесення оболонки й прожарювання – ось запорука успіху бренду «Big Bob». Упаковка з підвищеними бар’єрними властивостями забезпечує ідеальне збереження продукту, а зручний дизайн упаковки дозволить насолоджуватися крісперсами «Big Bob» навіть на ходу!
Сьогодні крісперси «Big Bob» представлені чотирма оригінальними гарячими смаками – «Телятина з аджикою», «Васабі», «Солодкий чилі» і «Сир». При цьому смак «Телятина з аджикою» на ринку фасованого арахісу в оболонці – унікальний і його можна спробувати тільки в крісперсах «Big Bob».


Арахіс «Big Bob» – смакує НОН-СТОП!