Flint і Морські – Фаворити Успіху 2017 р.!

AWARDYEAR-180Flint і Морські перші серед народних переваг в 2017 р.!

Конкурс народних переваг «Фаворити Успіху» визначає найкращі і найбільш рекомендовані товари та послуги українського ринку, на основі рейтингу, який щорічно публікується на FAVOR.com.ua за результатами багаторівневих опитувань громадської думки  національного масштабу. 

За результатами опитувань, які проводилися протягом 2017 року по всій території України, за винятком окупованих територій, в категорії «Сухарики» перше місце споживачі віддали бренду Flint, а в категорії «Сушені та в’ялені рибопродукти» – бренду Морські.

Дані результатів опитувань підтверджені маркетинговою дослідницькою компанією InMind і Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Flint

– В черговий раз, ми отримали підтвердження того, що бренд Flint займає перше місце в серцях наших споживачів і вже став частиною їхнього життя.  Вони ростуть і змінюються і Flint зростає разом з ними, відповідає на запити і намагається виправдовувати очікування яскравими смаками, новинками та цікавими акціями.  Дякуємо за вибір та довіру!

Морские

– Рибні снеки «Морские» – це прекрасна, смачна і сучасна альтернатива тарані.  З 2004 р. бренд тримає марку якості і смаку.  Ми раді, що українці з року в рік вибирають «Морские», як традиційну закуску пінного.