Інтерв’ю з переможницею акції “Забиватор” від ТМ “Flint”

30 листопада ТМ «Flint» проводила вручення туристичного сертифіката на суму 100 000 грн. Переможцем акції Flint «Забиватор» стала Д`яченко Алла з міста Київ. Нагородження переможця проходило в МегаМаркеті «Космополіт» за адресою вул.Гетьмана 6, м.Київ.

  1. Алла, вітаємо вас з перемогою в акції Flint «Забиватор»! Скажіть, якою була ваша перша думка після того, як ви дізналися про виграш?

На мене нахлинуло відразу два почутті. З одного боку, я була неймовірно щаслива, а з іншого, перебувала в повному неусвідомленні того, що я стала головним переможцем. Не дарма ж я стільки кодів зареєструвала. (Сміється). Сказати те, що я щаслива – не сказати нічого

  1. Як дізналися про акцію «Забиватор»? І чому вирішили взяти в ній участь?

Дуже просто! Купила в магазині упаковку сухариків, прочитала умови на стрічці і все. Я взагалі завжди намагаюся брати участь в різних акціях, тому що вірю, що виграш реальний. Але я ніколи не могла подумати, що виграш буде настільки масштабним!

3. Вже вирішили куди поїдете у подорож? Може бути у вас є давня мрія?

Звичайно! Вже давно мрію побувати в Домінікані. Грошей точно має вистачити! (Сміється). Чому саме туди? Тому що коли я думаю про це місце, в голові виникають картинки білого піщаного пляжу, ідеальної блакитної води … Це просто мрія, яка скоро стане реальністю.

  1. Як часто ви купуєте сухарики «Flint»? Які смаки для вас найулюбленіші?

Взагалі я не часто їх купую … собі. Найчастіше їх люблять гризти моя донечка та коханий чоловік. Тому не можу виділити якийсь окремий смак. Всі смачні. А під улюблений фільм особливо. (Сміється).

5.  Чи будете і далі брати участь в акціях від ТМ «Flint»? Що порадите тим, хто не вірить в свою перемогу? Звичайно! Я тепер буду говорити усім, що абсолютно кожен може стати переможцем і виграти такий чудовий приз на виконання давньої мрії. Дякую вам, я дуже рада!

IMG-59ccf62db63f06003daf308734fe8028-V