Інтерв’ю з переможцями акції “Дорослі ігри” від ТМ “CHIPSTER’S”

30 листопада відбулося вручення двох грошових сертифікатів на суму 10 000 і 60 0000 гривень. Переможцями акції «CHIPSTER`S Club- дорослі ігри» стали Валерія Дудка з Миколаєва та Євген Переверзєв з Авдіївки. Сертифікати вручали представники компанії. Нагородження Валерії відбувалося в мінімаркет «Сотка» за адресою м.Миколаїв, вул.Соборна 9/1. Вручення сертифікату Євгену проходило в гастрономі «Україна» в м.Авдіївка.

  1. Валерія, які емоції ви відчули, коли дізналися про виграш?

Коли мені подзвонили і повідомили про те, що я виграла 10 000 гривень, я була дуже здивовлена. Це було шалено несподівано і приємно, незважаючи на те, що телефонний дзвінок застав мене тоді, коли я була дуже зайнята. Здивована, як я ще взяла трубку. (Сміється).

  1. Звідки ви дізналися про акцію «CHIPSTER`S Club- Дорослі ігри»?

Як не дивно – не з реклами. Я пішла зі своїм другом в кіно і під фільм ми набрали дуже-дуже багато чіпсів «CHIPSTER`S» різних смаків. Так і дізналася. 3.       Чи вигравали ви в подібних акціях раніше, або ж це перший випадок?
Ні, подібних виграшів ще не було раніше. Колись перемогла у конкурсі  в Instagram, але та перемога для мене нічого не значила.

4.       Пам’ятайте, який смак чіпсів «CHIPSTER`S» виявився для вас щасливим? Точно не скажу, тому що в той день я реєструвала дуже багато кодів. Можливо бекон або сир. 5.       Чи будете ви і далі купувати чіпси «CHIPSTER`S» і продовжувати брати участь в акціях? Так, звичайно, чому б і ні! Адже почуття перемоги – це чудове почуття!

  1. Євген, якою була ваша перша думка, коли вам повідомили про те, що ви стали переможцем акції акції «CHIPSTER`S Club- Дорослі ігри»?

Спочатку я просто не повірив. Подумав, що це шахрайство і мене попросять ввести кудись свій номер банківської карти або надіслати фото паспорта – але ні. Все виявилося чистою правдою, і я вкрай цьому радий!

2. Пам’ятайте той день, коли придбали ту саму щасливу пачку? Чи були у вас особливі передчуття, коли ви реєстрували свій код?

Це був цілком звичайний день. Ніяких певних відчуттів і передчуттів я не мав. Просто йшов за упаковкою улюблених чіпсів. Як то кажуть, нічого не віщувало біди (сміється).

  1. Чи любите ви ТМ «CHIPSTER`S», які смаки ваші найулюбленіші?

Так, звичайно люблю. Дуже смачні чіпси. Мої улюблені – сметана із зеленню. І ще недавно з’явилася новинка – гриби у вершковому соусі. Теж дуже смачні.

4. Вже придумали, як скористаєтеся виграним призом, або ж це поки залишиться в секреті?
Ось як отримаю – так і вирішу! Я в цьому плані трохи забобонний. (Сміється).

  1. Яку пораду дасте тим, хто не вірить в те, що перемога реальна?

Порада у мене один. Звичайно потрібно брати участь. Чому б і ні? Це не так складно взяти код і зареєструвати його. Тим більше, якщо знаєш, що можна виграти такий чудовий приз. Тому я можу сказати, що і далі продовжу брати участь у ваших акціях!

IMG_9506

IMG_8355