Місія та цінності Групи компаній Snack Production


Група компаній Snack Production – новий світ смаків, ідей та можливостей!

 

Група компаній Snack Production увірвалася на ринок України у 2014 році. Але історія створення Групи компаній Snack Production почалася значно раніше – кінець 90-х років ХХ століття. Засновником сімейного бізнесу впевнено можна вважати Омельченко Ларису Василівну, а також її сина Омельченко Івана Анатолійовича. Разом вони втілили в життя ідею зробити горішки та сухарики невід’ємною частиною українського снекового продукту, який сьогодні став таким популярним не тільки серед молоді, а й серед старшого покоління. Омельченко Іван Анатолійович, будучи заповзятливою молодою людиною, з ентузіазмом взявся за розвиток сімейного бізнесу, починаючи свій шлях всього лише з кількома однодумцями. Сьогодні ж Група компаній Snack Production налічує понад чотири тисячі співробітників у різних країнах і понад 100 найменувань снекових продуктів.

 

Цінності


Відповідальність
Ми не боїмося брати на себе зобов’язання і завжди виконуємо поставлені перед нами завдання. Успіх Групи компаній Snack Production побудований на особистому результаті кожного із співробітників. Ми несемо стовідсоткову відповідальність за взяті на себе зобов’язання перед партнерами, колегами і суспільством.


Максимальна результативність

Не буває нездійсненних завдань! Співробітники Групи компаній Snack Production знають цю істину як ніхто. Саме тому ми гарантуємо 100-відсоткове виконання всіх поставлених завдань.


Висока якість

Висока якість продуктів і послуг – це щоденна робота тисячі співробітників Групи компаній Snack Production. Ми завжди прагнемо дати клієнтові більше, ніж він очікує.

Стабільний розвиток

За рахунок професійного, особистісного та кар’єрного розвитку кожного співробітника ми з упевненістю дивимося в завтрашній день і гарантуємо стабільність як у відносинах усередині компаній, так і з партнерами.


Прихильність
Співробітники Групи компаній Snack Production з гордістю відгукуються про діяльність компаній, своєї праці та внесок у загальну справу. Ми віримо, що прихильність і спільні інтереси роблять нашу команду сильнішою. Для нас важливо, щоб партнери пишалися співпрацею з нами.