Офіційні правила рекламної Акції «BigBob Фото Non Stop» (надалі – Акція)

 1. Організатор та Виконавці Акції

1.1. Організатором Акції є ТОВ «СНЕК ПРОДАКШН», виробник продукції під ТМ “BigBob” (надалі – «Організатор»). Місцезнаходження Організатора: 49054, м. Дніпро, пр-т Олександра Поля, буд.103, кабінет 205; ЄДРПОУ 39293714.

1.2. Виконавцем Акції є ТОВ «ФЕАР РІТЕЙЛ» (надалі – «Виконавець»), Місцезнаходження Виконавця: 04080, м. Київ, вул. вул. Кирилівська, 13Б, оф. 1, ЄДРПОУ: 41439052.

 

 1. Мета проведення Акції та інформаційна підтримка Акції

2.1. Метою проведення Акції є збільшення обсягів продажу продукції під ТМ «Big Bob», привернення уваги споживачів та стимулювання придбання продукції, що розповсюджується Організатором в рамках його господарської комерційної діяльності.

2.2. Офіційні правила рекламної Акції (надалі – «Правила») розміщуються на сайті promo.bigbob.tm (надалі – «Сайт») у межах строку проведення акції.

2.3. Стисла інформація про строки проведення Акції, її правила та умови буде доступна:

 • на спеціальній стрічці з написом «Акція» на продукції, яка бере участь у Акції та зазначена у п.4.1. цих Правил;
 • в інформаційних листівках та плакатах у місцях продажу продукції ТМ «Big Bob», яка бере участь у Акції;
 • за телефоном «гарячої лінії» 0-800-30-11-73 (графік роботи з 08:30 до 22:30 ) у період з 15 червня 2018 р. – 31 липня 2018 р. включно. Усі дзвінки зі стаціонарних телефонів та мобільних телефонів операторів мобільного зв’язку України безкоштовні по всій території України, крім території Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих територій України (далі – «гаряча лінія»).

Увага! Ця Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди, чи умовами конкурсу. Придбання продукції під ТМ “BigBob” не вважається сплатою грошових коштів за участь в Акції.

2.4. Правила Акції може бути змінено та/або доповнено Організатором Акції протягом усього Періоду проведення Акції. Зміна та/або доповнення Правил Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та оприлюднення шляхом розміщення нової редакції Правил на Сайті. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до Правил.

 

 1. Строк (тривалість) та територія (місце) проведення Акції

 3.1. Строк проведення Акції: Акція триває (період безпосередньої реєстрації в Акції) з 12:00 годин 15 червня 2018 року по 23:59 години 31 липня 2018 року включно (далі – «Строк проведення Акції»). Строк проведення акції може бути змінений Організатором.

3.2. Строки визначення Переможців Акції, що отримають Заохочення, які вказані в розділі 6 цих Правил:

3.2.1.  Заохочення №1 – щодня з 12:00 годин 15.06.2018 року по 23:59 години 31.07.2018 року серед Учасників Акції, які зареєстрували унікальні коди з Фішок акційної продукції;

3.2.2 Заохочення №2 – кожного понеділка о 00:00:00 з 25.06.2018 р. до 30.07.2018 року включно, серед Учасників Акції, які за попередній тиждень (з 00:00:01 понеділка до 23:59:59 неділі) по відношенню до дати кожного розіграшу, реєстрували унікальні коди з Фішок акційної продукції, отримали достатню кількість балів в грі «Збери арахіс» на Сайті та потрапили у ТОП 20 Учасників. Кожного тижня визначаються ТОП 20 Учасників, які за попередній тиждень (з 00:00:01 понеділка до 23:59:59 неділі) по відношенню до дати кожного розіграшу, набрали в грі «Збери арахіс» найбільшу кількість балів* . При наборі декількома учасниками однакової кількості балів, серед них проводиться розіграш  Заохочення №2 шляхом випадкової комп’ютерної вибірки.

*УВАГА! Після успішної реєстрації на Сайті кожного унікального коду з Фішок акційної продукції, Учасник має право пройти гру «Збери арахіс» (далі – гра) і набрати бали для участі в щотижневому визначенню ТОП 20 Учасників, які отримують Заохочення №2. Для участі у грі,  Учаснику Акції необхідно після  успішної реєстрації унікального коду на Сайті, натиснути на кнопку «Грати». Головна мета гри  — набрати якомога більше балів. Правила гри наступні: Під час гри Учасник обирає смак арахісу ТМ «BigBob», далі на екрані з’являється пачка обраного смаку арахісу і по вертикалі зверху вниз починає сипатись арахіс з різними смаками. За допомогою пачки з обраним смаком, Учаснику потрібно спіймати арахіс, який відповідає тому смаку, котрий було обрано Учасником на початку гри. Кожен арахіс правильного смаку (смак, котрий було обрано Учасником на початку гри) дає Учаснику 1 (один) бал, кожен арахіс не правильного смаку (всі інші смаки, які не були обрані Учасником Акції на початку гри) забирає в Учасника 1 (один) бал. На кожну гру надається 60 (шістдесят) секунд, щоб повторно пройти гру, потрібно успішно зареєструвати ще 1 (один) унікальний код з Фішки акційної продукції.

УВАГА! Кожного понеділка з 25.06.2018 р. до 30.07.2018 року включно, після визначення Учасників Акції, які отримують право на Заохочення №2, всі бали Учасників за попередній тиждень (з 00:00:01 понеділка до 23:59:59 неділі) по відношенню до дати кожного розіграшу обнуляються.  Обнуляються бали в 00:00:01 по понеділкам.

3.2.2. Заохочення №3 (Головний приз) (далі – «Заохочення №3») – о 12:00 31.07.2018 року, серед Учасників Акції, які у межах Строку проведення Акції зареєстрували мінімум 5 (п’ять) і більше унікальних кодів з Фішок акційної продукції та завантажили скан-копії 1 (першої) сторінки паспорта громадянина України для виїзду за кордон (зазначена скан-копія проходить перевірку на відповідність вимогам, що вказані в п.7.4 цих Правил).

3.3. Акція проводиться по всій території України, крім території Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих територій України (надалі – «Територія проведення Акції»). Організатор / Виконавець Акції не несуть відповідальності за вивезення упаковок продукції під ТМ “BigBob” зі спеціальною стрічкою з написом «Акція» за межі території України, на якій проводиться Акція.

3.4. Заохочення Акції можуть бути отримані Учасниками Акції, що здобули право на отримання таких Заохочень Акції, тільки за умови виконання всіх вимог, передбачених цими Правилами.

 

 1. Продукція, яка бере участь в Акції

 4.1. В Акції бере участь продукція, що виробляється Організатором під ТМ «Big Bob» зі спеціальною стрічкою з написом «Акція» (сукупно надалі іменується – «Акційна продукція»), а саме:

Класичний арахіс ТМ «Big Bob»,:

— арахіс зі смаком солі 30г, 50г, 70г, 130г;

— арахіс зі смаком бекону 30г, 50г, 70г, 130г;

— арахіс зі смаком сиру 30г.

Арахіс в оболонці ТМ «Big Bob»,:

— арахіс в оболонці зі смаком васабі 30г, 60г,70 г, 90г;

— арахіс в оболонці зі смаком телятини з аджикою 30г, 60г, 90г;

— арахіс в оболонці зі смаком чилі 60г, 70г.

— арахіс в оболонці зі смаком сиру  60г.

4.2. Акційна продукція може містити в собі спеціальну фішку із восьмизначним унікальним кодом (надалі – «Фішка»), що складається з комбінації цифр та літер.

4.3. Фішка може міститися не в кожній упаковці Акційної продукції. Претензії щодо відсутності Фішки в Акційній продукції не приймаються.

 

 1. Учасники Акції

 5.1. В Акції можуть брати участь дієздатні фізичні особи – громадяни України, яким на момент проведення Акції вже виповнилось 14 років (від імені Учасників віком від 14 до 18 років виступають виключно їхні батьки або інші законні представники, такі Учасники можуть бути допущені до реєстрації у Акції за умови наявності письмової згоди їх батьків або інших законних представників на участь у Акції і прийняття цих Правил) (далі – «Учасник» або «Учасники»), мають номер мобільного телефону, що відповідає вимогам п. 7.4 цих Правил, та які у межах Строку проведення Акції здійснили покупку Акційної продукції, що вказана в п. 4.1. Правил, та повністю погоджуються з умовами цих Правил.

5.2. Не визнаються Учасниками та не мають права брати в ній участь:

 • працівники Організатора, Виконавця та члени їхніх сімей;
 • власники, працівники чи представники організацій, які виробляють або реалізують продукцію під ТМ «Big Bob», та члени їхніх сімей;
 • власники та працівники рекламних агентств та партнерів, залучених до організації та проведення Акції, та члени їхніх сімей;
 • іноземці та особи без громадянства;

5.3. Учаснику для ідентифікації необхідно мати номер мобільного телефону українського GSM- оператора, який використовується для реєстрації/участі в Акції згідно цих Правил.

5.4. Учасник під час участі у Акції зобов’язується:

 • дотримуватися вимог цих Правил та норм чинного законодавства України;
 • вказувати повну, коректну та достовірну інформацію, що вимагається цими Правилами у відповідних випадках;
 • свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам;
 • не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність його участі та участі інших Учасників в Акції;

зберігати фішки до 17.08.2018 та надати на вимогу Виконавця та/або Організатора акції Фішки для додаткової перевірки на дотримання вимог Правил.

5.5 Беручи участь в Акції, Учасник тим самим підтверджує своє ознайомлення з цими Правилами та повну й безумовну згоду з ними, а також надає згоду Виконавцю та Організатору на збір та обробку своїх персональних даних для цілей, зазначених в цих Правилах. Підтвердженням згоди на участь в Акції та згоди з Правилами є здійснення Учасником реєстрації унікального коду з Фішки на Сайті, згідно вимогам розділу 7 Правил.

5.6. Учасник, що не погоджується з умовами цих Правил, втрачає право на участь у Акції та право на отримання Заохочень Акції.

5.7. Ця Акція дійсна лише для кінцевих споживачів Акційної продукції, що здійснюють її придбання для власного споживання без комерційної мети.

Увага! Будь-які дії Учасників щодо реалізації (продажу, обміну) та/або публічного оприлюднення інформації про унікальні коди, вказані на Фішках,  які стали відомі йому будь-яким чином, а також набуття та/або придбання інформації про унікальні коди, вказані на Фішках, без придбання Акційної продукції вважаються порушенням умов цих Правил, а Учасник таким, що не відповідає вимогам цих Правил та не має права на отримання Заохочень, що вказані в розділі 6 цих Правил.

 

 1. Фонд Заохочень

 6.1. Фонд Заохочень Акції (надалі разом – «Заохочення») складається з:

6.1.1. Заохочення №1:

6.1.1.1 поповнення рахунку мобільного телефону у розмірі 5,00 грн. (п’ять гривень 00 коп.), з ПДВ та ПФ. Загальна кількість поповнень на 5,00 грн. протягом проведення Акції не більше ніж – 185 185 (сто вісімдесят п’ять тисяч сто вісімдесят п’ять) поповнень;

6.1.1.2. поповнення рахунку мобільного телефону у розмірі 10,00 грн. (десять гривень 00 коп.), з ПДВ та ПФ. Загальна кількість поповнень на 10,00 грн. протягом проведення Акції не більше ніж – 52 963 (п’ятдесят дві тисячі дев’ятсот шістдесят три) поповнення;

6.1.1.3. поповнення рахунку мобільного телефону у розмірі 15,00 грн. (п’ятнадцять гривень 00 коп.), з ПДВ та ПФ. Загальна кількість поповнень на 15,00 грн. протягом проведення Акції не більше ніж – 12 663 (дванадцять тисяч шістсот шістдесят три) поповнення;

6.1.1.4. поповнення рахунку мобільного телефону у розмірі 20,00 грн. (двадцять гривень 00 коп.), з ПДВ та ПФ. Загальна кількість поповнень на 20,00 грн. протягом проведення Акції не більше ніж – 10 396 (десять тисяч  триста дев’яносто шість) поповнень;

6.1.1.5. поповнення рахунку мобільного телефону у розмірі 25,00 грн. (двадцять п’ять гривень 00 коп.), з ПДВ та ПФ. Загальна кількість поповнень на 25,00 грн. протягом проведення Акції не більше ніж – 5 277 (п’ять тисяч двісті сімдесят сім) поповнень;

6.1.1.6. поповнення рахунку мобільного телефону у розмірі 30,00 грн. (тридцять гривень 00 коп.), з ПДВ та ПФ. Загальна кількість поповнень на 30,00 грн. протягом проведення Акції не більше ніж – 5 224 (п’ять тисяч двісті двадцять чотири) поповнення.

6.1.2. Заохочення №2 – електронний подарунковий сертифікат Алло номіналом 500,00 грн. (п’ятсот гривень 00 копійок) – 120 штук;

Електронний подарунковий сертифікат Алло (далі – ПС) – унікальний промо-код (набір символів), який надає можливість його пред’явнику придбати товари та послуги в мережі магазинів «АЛЛО» на суму, що дорівнює номіналу ПС.

Увага! Строк дії сертифікату 1 (один) рік. У разі не використання відповідним Переможцем Акції сертифікату у вказаний строк, такий Переможець Акції втрачає право на отримання послуг за цим сертифікатом та не має права на отримання будь-яких виплат та компенсацій від Організатора/Виконавця Акції.

Порядок і правила використання Заохочень № 2 описані на офіційному сайті мережі магазинів «Алло» в мережі Інтернет за гіперпосиланням http://allo.ua/. Заохочення № 2 можуть бути використані для отримання (купівлі) обмеженого переліку товарів в мережі магазинів «Алло». Мережа магазинів «Алло» залишає за собою право змінювати порядок і правила використання своїх електронних сертифікатів (Заохочення №2), у зв’язку з чим Організатор Акції не бере на себе жодної відповідальності щодо можливої не згоди Учасників з порядком використання сертифікатів мережі магазинів «Алло», не зобов’язаний врегульовувати можливі претензії Учасників та вирішувати будь-які інші питання, пов’язані з використання переможцями Заохочень № 2. Беручи участь в Акції, Учасник тим самим підтверджує, що він ознайомився в повному обсязі з правилами використання Заохочень № 2 та в мережі магазинів «Алло», зрозумів їх зміст та підтверджує повну й безумовну згоду з ними.

Учасник самостійно несе відповідальність за розголошення будь-яким третім особам коду електронного сертифікату мережі магазинів «Алло», що надсилається йому у приватному повідомленні Організатором. Організатор звільняється від відповідальності за наслідки втрати чи передачі Учасником коду такого електронного сертифікату третій особі. Втрачений код електронного сертифікату відновленню не підлягає. Організатор не несе відповідальності за зміну правил використання електронних сертифікатів мережею магазинів «Алло».

6.1.3. Заохочення №3 (Головний приз*) (далі – «Заохочення №3») – закордонний туристичний сертифікат, тобто  сертифікат на одну закордонну  туристичну подорож  на  2 (двох) осіб на суму 100 000 грн. (сто тисяч грн. 00 коп.) – 1 шт. (далі – Сертифікат)

*Сертифікат надає можливість обміну такого Сертифікату на відповідні туристичні послуги, що оплачуються Виконавцем Акції туроператору/турагенством України.

Увага! Сторони обумовили, що туристичну подорож, яку буде здійснювати Переможець Акції в обмін на Сертифікат, повинна відповідати наступним характеристикам:

 • вибір туроператора/турагенства, яке надаватиме відповідні туристичні послуги здійснює Організатор/Виконавець Акції;
 • Переможець Акції матиме право самостійно обрати строки подорожі в межах строку дії Сертифікату(Строк дії сертифікату зазначається на сертифікаті та у разі не використання відповідним Переможцем Акції сертифікату у вказаний на ньому строк, такий Переможець Акції втрачає право на отримання послуг за цим сертифікатом та не має права на отримання будь-яких виплат та компенсацій від Організатора/Виконавця Акції), особу, яка його супроводжуватиме під час цієї подорожі, країну подорожі, період подорожі, готель та кількість зірок готелю, харчування, трансфери, страховку в рамках загальної суми Сертифікату;
 • обмін Сертифікату на грошові кошти або повернення коштів у разі обрання послуг меншої вартості, зазначеної за Сертифікатом Переможцю Акції не здійснюється, оскільки Сертифікат може бути використаний лише на туристичну подорож.;
 • загальна вартість подорожі за Сертифікатом має бути в межах вартості, зазначеної у Сертифікаті. У випадку, якщо вартість обраних туристичних послуг перевищує суму, вказану у Сертифікаті, Переможець Акції здійснює доплату необхідної частини коштів самостійно.

Детальні умови туристичних послуг, які будуть надані в обмін на Сертифікат,  Переможець Акції узгоджує із туроператору/турагенством України, за погодженням із Виконавцем Акції у тому числі: кількість путівок, прізвище, ім’я, особисті дані Переможця Акції/супроводжуючої особи; час перебування у подорожі; дати та час від’їзду та повернення; назву готелю, кількість та рівень номерів готелю дати та час заїзду та виселення з готелю; умови трансферу, види транспорту, місце та час отримання квитків; умови щодо медичного страхування; умови щодо харчування; вартість подорожі та інше. Умови подорожі Переможця Акції визначаються в угоді, яку підписує з Переможець Акції з туроператором/турагенством України  по факту пред’явлення Сертифікату.

Додаткові витрати під час здійснення подорожі (реалізації Сертифіката) оплачуються Переможцем Акції та супроводжуючою його особою самостійно (за власний кошт). Транспортні та інші витрати Учасника Акції, який одержав право на отримання Сертифікату, пов’язані з одержанням такого Сертифікату, Організатором/Виконавцем Акції такому Учаснику не компенсуються.

Учасник Акції, який отримає Сертифікат, не може його ділити на декілька частин за тривалістю, тобто має використати Сертифікат за один раз.

Відповідний Переможець та супроводжуюча його особа несуть особисту відповідальність за всі свої дії під час подорожі, за свою безпеку, здоров’я та життя.

З метою реалізації Сертифікату Переможцю необхідно звернутися до Туроператора/Турагенства, узгодити з ним строки подорожі, надати інформацію про супроводжуючу особу, та здійснити подорож протягом строку дії сертифікату.

У разі відсутності можливості у Переможця, який здобув право на отримання Заохочення №3, його реалізувати, у тому числі, але не обмежуючись, через відсутність у такого Переможця дійсного паспорта громадянина України для виїзду за кордон і такий Переможець не оформив вказаний документ у достатні для використання Сертифікату строки, вважається, що Переможець свідомо й добровільно відмовився від отримання Заохочення №3. У такому випадку Переможець Акції не має права на отримання будь-якої компенсації від Організатора/Виконавця/третіх осіб, залучених до проведення Акції.

Організатор/Виконавець/ треті особи, залучені до проведення Акції, не здійснюють оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Організатор/ Виконавець/ треті особи, залучені до проведення Акції, не несуть відповідальності за неможливість виїзду Переможців/супроводжуючих їх осіб за кордон, неоформлення (неможливість оформлення) віз (у випадку відсутності в Переможця/супроводжуючої особи паспорта громадянина України для виїзду за кордом з біометричною інформацією) з причин/підстав, що висуваються візовим центром/консульством/ посольством країни здійснення подорожі, відмови Переможцю/супроводжуючій особі у видачі візи консульством/посольством, скасування та/або затримку рейсів.

 

УВАГА! Детальні характеристики та умови вручення Заохочення №3 визначаються Організатором Акції, дата та час вручення Заохочення №3 узгоджуються між Організатором та Учасником, який отримав право на Заохочення №3. Заохочення №3 може бути змінено у межах Строку проведення акції Організатором Акції самостійно.

Дотримання вимог законодавства щодо оподаткування вартості доходів у результаті отримання Заохочення №3, забезпечується Виконавцем Акції відповідно до вимог законодавства України.

 6.2. Кількість Заохочень обмежена та складає визначену цими Правилами кількість. Загальна кількість Заохочень може бути змінена за самостійним рішенням Організатора шляхом одностороннього внесення відповідних змін до цих Правил.

6.3. Характеристики Заохочень, зазначених в цьому розділі Правил, їх виробники/зміст/наповнення, тощо визначаються на розсуд Організатора. Зовнішній вигляд Заохочень може відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах та на акційній сторінці Сайту. За якість та технічні характеристики Заохочень відповідальність несуть безпосередні надавачі послуг. Заохочення можуть не відповідати очікуванням Учасників.

6.4. Грошовий еквівалент Заохочень не нараховується та не виплачується. Всі Заохочення обміну та поверненню не підлягають. Організатор/Виконавець не несуть ніякої відповідальності по відношенню до подальшого використання Заохочень Учасниками після їх одержання, за неможливість Учасниками скористатись наданими Заохоченнями з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Заохочень.

6.5. Заохочення можуть бути отримані Учасниками, які здобули право на отримання таких Заохочень, тільки за умови виконання всіх вимог, передбачених цими Правилами.

6.6 Переможець Акції, отримуючи відповідне Заохочення Акції, розуміє, що таке Заохочення є доходом цього Переможця Акції та вважається додатковим благом, що відображається у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь такої фізичної особи, та сум утриманого з них податку, згідно з вимогами діючого законодавства України. Та це може, відповідно, вплинути на умови отримання такою фізичною особою – переможцем Акції державної та соціальної матеріальної допомоги, житлових та інших субсидій або дотацій, пільг, компенсацій тощо. Переможець Акції, при цьому, самостійно приймає рішення про участь в Акції та отримання ним Заохочення та наслідки таких дій. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальності за наслідки отримання Переможцями Акції додаткового блага (доходу) у вигляді Заохочень Акції.

6.7. На Учасників Акції покладається відповідальність за забезпечення доступності їх мобільних номерів, які використовуються при реєстрації унікальних кодів з Фішок на Сайті для вхідних дзвінків та вхідних SMS-повідомлень протягом всього строку проведення Акції.

 

 1. Умови участі в Акції та умови визначення Учасників, які мають право на отримання Заохочень

 7.1. Для того щоб взяти участь в Акції, особі, яка відповідає вимогам розділу 5 даних Правил, необхідно у межах Строку проведення Акції, що визначений в п. 3.1. Правил, придбати від однієї (одна і більше) будь-яких одиниць Акційної продукції, що визначена в п.4.1. цих Правил, знайти в упаковці Фішку та зареєструвати її відповідно до вимог Правил.

7.2. Для отримання можливості одержати Заохочення №1, необхідно:

 • знайти в упаковці Акційної продукції Фішку із восьмизначним унікальним кодом (надалі – «Код»), який складається з цифр та літер;
 • зареєструвати Код у межах Строку проведення Акції за допомогою програмно-технічного комплексу (використання спеціальної форми), заповнивши всі обов’язкові поля на Сайті;

7.3. Для отримання можливості одержати Заохочення №2, необхідно:

 • знайти в упаковці Акційної продукції Фішку із восьмизначним унікальним кодом (надалі – «Код»), який складається з цифр та літер;
 • зареєструвати Код у межах Строку проведення Акції за допомогою програмно-технічного комплексу (використання спеціальної форми), заповнивши всі обов’язкові поля на Сайті;
 • Зіграти в гру «Збери арахіс» і потрапити у Топ 20 учасників гри відповідно до п.3.2.2. цих Правил.

7.4. Для участі у визначенні отримувача Заохочення №3, необхідно:

 • знайти в упаковці Акційної продукції Фішку із восьмизначним унікальним кодом (надалі – «Код»), який складається з цифр та літер;
 • зареєструвати на момент розіграшу не менше 5 (п’яти) Кодів за допомогою програмно-технічного комплексу (використання спеціальної форми), заповнивши всі обов’язкові поля.
 • завантажити скан-копію 1 (першої) сторінки паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Учасники, які завантажили зазначену скан-копію, беруть участь у визначенні отримувача Головного призу Акції, за умови, якщо на завантаженій скан-копії чітко видно усі дані (прізвище, імя, дата народження, серія та номер паспорту, термін дії паспорту), а також за умови, що термін дії паспорту громадянина України для виїзду за кордон закінчується не раніше ніж через 12 місяців після визначення отримувача Головного призу Акції.

 

УВАГА! Після завантаження Учасником Акції скан-копії 1 (першої) сторінки паспорта громадянина України для виїзду за кордон, зазначена скан-копія проходить перевірку на відповідність вимогам, що вказані в п.7.4 цих Правил. В залежності від результатів перевірки, під час реєстрації Кодів і введення особистих даних в спливаюче вікно, що відбувається після завантаження скан-копії 1 (першої) сторінки паспорта громадянина України для виїзду за кордон, Учасник отримує повідомлення в спливаючому вікні, про статус перевірки завантаженої ним скан-копії паспорту громадянина України для виїзду за кордон. Учасник може отримати наступні повідомлення про результати перевірки:

 • Повідомлення про те, що на скан-копії не чітко видно усі дані (прізвище, імя, дата народження, серія та номер паспорту, термін дії паспорту) — в такому випадку, завантажена скан-копія не відповідає п.7.4 цих Правил і Учасник, який завантажив її на Сайт, не може приймати участь у розіграші Головного призу Акції.
 • Повідомлення про те, що закінчується термін дії паспорту громадянина України для виїзду за кордон — в такому випадку, завантажена скан-копія не відповідає п.7.4 цих Правил і Учасник, який завантажив її на Сайт, не може приймати участь у розіграші Головного призу Акції.
 • Повідомлення про те, що завантажена Учасником скан-копія успішно пройшла перевірку – в такому випадку, зазначена скан-копія повністю відповідає п.7.4 цих Правил і Учасник, який завантажив її на сайт, приймає участь у розіграші Головного призу Акції. УВАГА! Зазначене повідомлення відображається відповідному Учаснику тільки 1 (один) раз за період проведення Акції.
 • Повідомлення про те, що завантажена скан-копія знаходиться на перевірці її відповідності вимогам Правил Акції – в такому випадку, завантажена скан-копія проходить перевірку на відповідність вимогам п.7.4 цих Правил і поки що не приймає участь у розіграші Головного призу Акції. Перевірка відповідності скан-копій Учасників відбувається протягом 48 годин з моменту їх завантаження на Сайт. УВАГА! Виконавець/Організатор мають право в односторонньому порядку збільшити строк перевірки скан-копій завантажених Учасниками.

УВАГА! Після завантаження скан-копії 1 (першої) сторінки паспорта громадянина України для виїзду за кордон, Учасник, що завантажив таку скан-копію, має можливість дізнатись про результати її перевірки на відповідність вимогам цих Правил, звернувшись в технічну службу підтримки через форму «Зворотній зв’язок».

УВАГА! Під час реєстрації на Сайті, Учасник може вказати лише номер українського GSM-оператора, за виключенням номерів CDMA. Номери телефонів, які підключені до корпоративної мережі юридичних осіб, мають право приймати участь в Акції, але не мають право на отримання Заохочення №1. Унікальні коди Учасників, які при реєстрації вказали номер телефону, підключеного до корпоративної мережі юридичних осіб, мають право на отримання Заохочення №2 і мають право приймати участь в розіграші Заохочення №3. Учасника, який отримав право на отримання Заохочення №3, буде повідомлено про таке право за номером мобільного телефону, зазначеного Учасником при реєстрації в Акції.

Після виконання процедури реєстрації кожного Коду за допомогою програмно-технічного комплексу (використання спеціальної форми) на Сайті або у випадку неможливості реєстрації, Учасник отримає, відповідне повідомлення на Сайті.

При цьому відповідне поле для реєстрації Коду на Сайті може одночасно вмістити лише один Код.

Код вважається зареєстрованим в момент появи на сайті відповідного повідомлення про реєстрацію Коду.

Увага! Учасник може зареєструвати не більше 5 Кодів (які повністю відповідають унікальному коду, зазначеному на Фішці) протягом однієї доби. При цьому, якщо Учасником буде введено некоректний Код (код, який не відповідає унікальному коду, зазначеному на Фішці та вимогам цих Правил) 5 разів протягом 1 (однієї) доби, номер мобільного телефону такого Учасника автоматично блокується для участі в Акції на 24 години, з моменту введення 5 (п’ятого) некоректного Коду на умовах цього пункту Правил.

Увага! Реєстрація Кодів від одного Учасника може проводитись лише з використанням  1 (одного) номера мобільного телефону.

Увага! По завершенню строку проведення Акції, зазначеного в п. 3.1. Правил, або після закінчення фонду Заохочень Акції, Коди не реєструються.

7.5. Один Код може бути зареєстрований для участі в Акції лише 1 (один) раз.

7.6. Визначення Учасників, які мають право на отримання Заохочень, зазначених в п. 6.1. цих Правил (надалі – Учасник, який отримав право одержати Заохочення), проводиться наступним шляхом:

 • Заохочення №1:

Кожного дня  (з 00:00:01 по 23:59:59) у межах Строку проведення Акції, серед Кодів, зареєстрованих відповідно до вимог цих Правил, за допомогою програмного забезпечення визначаються кожен 5-й, кожен 19-й, кожен 86-й, кожен 103-й, кожен 207-й, кожен 209-й Код, зареєстрований* на Сайті, які надають право Учасникам, які зареєстрували такі Коди, на отримання Заохочень, а саме:

 • кожен 5-й Код – одне Заохочення, що визначене в п. 6.1.1.1. цих Правил;
 • кожен 19-й Код – одне Заохочення, що визначене в п. 6.1.1.2. цих Правил;
 • кожен 86-й Код – одне Заохочення, що визначене в п. 6.1.1.3. цих Правил;
 • кожен 103-й Код – одне Заохочення, що визначене в п. 6.1.1.4. цих Правил;
 • кожен 207-й Код – одне Заохочення, що визначене в п. 6.1.1.5. цих Правил;
 • кожен 209-й Код – одне Заохочення, що визначене в п. 6.1.1.6 цих Правил.

*Реєстрація Кодів відбувається в порядку послідовності від 1 до 209. Відповідно, після реєстрації 209 Коду, відлік та подальша реєстрація Кодів розпочинається знову з 1 до 209 і т. д.

Визначення Учасників, які мають право на отримання Заохочень №1, відбувається та повідомляється автоматично, одразу після реєстрації Коду, у межах строку проведення Акції, серед Учасників, що здійснили реєстрацію Кодів, відповідно до умов цих Правил.

Увага! Факт реєстрації Кодів на Сайті  означає, що Учасник ознайомився, а також повністю і безумовно погодився з усіма умовами і Правилами Акції.

Увага! У визначені Учасників, які здобудуть право на отримання Заохочень №1, приймають участь лише перші 23 124 (двадцять три сто двадцять чотири) Кодів, що зареєстровані на умовах цих Правил, протягом однієї доби (з 00:00:00 по 23:59:59). У разі реєстрації більшої чим 23 124 (двадцять три сто двадцять чотири) кількості Кодів протягом однієї доби (з 00:00:00 по 23:59:59), такі Коди не надають право Учасникам  на отримання Заохочення, але такі Коди приймають участь у визначенні отримувача Головного призу.

Протягом однієї доби (з 00:00:00 по 23:59:59) визначається така кількість отримувачів Заохочень:

 • Заохочення, що визначене в п. 6.1.1.1. цих Правил – не більше 3 940 Заохочень;
 • Заохочення, що визначене в п. 6.1.1.2. цих Правил, — не більше 1 127 Заохочень;
 • Заохочення, що визначене в п. 6.1.1.3. цих Правил, — не більше 269 Заохочень;
 • Заохочення, що визначене в п. 6.1.1.4. цих Правил, — не більше 221 Заохочення;
 • Заохочення, що визначене в п. 6.1.1.5. цих Правил, — не більше 112 Заохочень;
 • Заохочення, що визначене в п. 6.1.1.6. цих Правил, — не більше 111 Заохочень.

 

 • Заохочення №2

Визначення ТОП 20 Учасників Акції, які здобудуть право на отримання Заохочень №2, проводиться за допомогою програмного забезпечення серед Учасників Акції, які за попередній тиждень (з 00:00:01 понеділка до 23:59:59 неділі) по відношенню до дати кожного розіграшу, реєстрували унікальні Коди з Фішок акційної продукції та приймали участь в грі «Збери арахіс», тим самим накопичили найбільшу кількість балів в грі по відношенню до інших Учасників. Кожного понеділка, о 00:00 з 25.06.2018 р. до 30.07.2018 р. включно визначається ТОП 20 (двадцять) Учасників Акції, кожен з яких здобув право отримати одне Заохочення №2, у разі виконання ними всіх умов цих Правил. При наборі декількома учасниками однакової кількості балів, серед них проводиться розіграш  Заохочення №2 шляхом випадкової комп’ютерної вибірки. Додатково, шляхом вибірки, проводиться визначення 10 (десяти) резервних Учасників на отримання одного Заохочення, вказаного в пункті 6.1.2  цих Правил, які виконали всі умови участі в Акції, необхідні для отримання одного Заохочення вказаного в пункті 6.1.2 цих Правил, та накопичили найбільшу кількість балів в грі «Збери арахіс» (без врахування основного списку ТОП 20 Учасників), у порядку черговості визначення резервними Учасниками, право на отримання одного відповідного Заохочення, вказаного в пункті 6.1.2 цих Правил, у разі відмови основного Учасника (Переможця Акції), який здобув право на отримання одного Заохочення, вказаного в пункті 6.1.2 цих Правил, від отримання такого Заохочення, неможливості вручення такому Учаснику Заохочення вказаного в пункті 6.1.2 цих Правил, у тому числі згідно п.8.1.12 Правил.

 

 • Головний приз (Заохочення № 3):

Визначення Учасника Акції, який здобуває право на отримання Заохочення №3, проводиться серед всіх Учасників Акції, які на момент розіграшу зареєстрували мінімум 5 (п’ять) унікальних Кодів з Фішок Акційної продукції. 31.07.2018 року о 12:00 шляхом випадкової комп’ютерної вибірки, визначається 1 (один) основний Учасник Акції (Переможець Акції), який здобув право на отримання одного Заохочення, вказаного в пункті 6.1.3 цих Правил, у разі виконання ним усіх умов цих Правил. Під час визначення Учасника, який здобув право на отримання одного Заохочення, вказаного в пункті 6.1.3 цих Правил, шляхом випадкової комп’ютерної вибірки, проводиться визначення 5 (п’яти) резервних Учасників на отримання одного Заохочення, вказаного в пункті 6.1.3 цих Правил, які виконали всі умови участі в Акції, необхідні для отримання одного Заохочення вказаного в пункті 6.1.3 цих Правил, та здобудуть, у порядку черговості визначення резервними Учасниками, право на отримання одного відповідного Заохочення, вказаного в пункті 6.1.3 цих Правил, у разі відмови основного Учасника (Переможця Акції), який здобув право на отримання одного Заохочення, вказаного в пункті 6.1.3 цих Правил, від отримання такого Заохочення, неможливості вручення такому Учаснику Заохочення вказаного в пункті 6.1.3 цих Правил, у тому числі згідно п.8.1.12 Правил.

7.7. Організатор/Виконавець не компенсують будь-які витрати Учасників, які виникають у зв’язку з реєстрацією Кодів чи участю в Акції, в тому числі, але не обмежуючись, витрати на придбання Акційної продукції, витрати на використання Інтернету на ін.

7.8. Претензії від Учасників щодо обов’язків Виконавця в рамках Акції (забезпечення роботи Сайту Акції, визначення Переможця, вручення Заохочень та таке інше), приймаються та розглядаються Виконавцем до 15.08.2018 р.

Претензії від Учасників щодо обов’язків Виконавця щодо вручення Головного призу приймаються та розглядаються Виконавцем до 15.09.2018 р.

Претензії від Учасників, щодо обов’язків Організатора в рамках Акції (наявність Акційної продукції, наявність Фішок у Акційній продукції та таке інше), приймаються та розглядаються Організатором до 15.08.2018 р.

7.9. Всі результати Акції є остаточними й оскарженню не підлягають.

7.10. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за достовірність та повноту наданої Учасниками інформації щодо контактів з ними.

7.11. Після визначення Переможця представник Виконавця та/або залучених ним третіх сторін зв’язується з Переможцем за телефоном, який був вказаний при реєстрації Коду на Сайті, і просить надати документи, зазначені в п.8.2. цих Правил, Виконавцю на електронну адресу, вказану таким представником.

Увага! Проводиться запис телефонної розмови, передбаченої п.7.11 Правил, про що повідомляється Учасник у цих Правилах.

7.12. Імена та прізвища Учасників, які отримують Заохочення, та Учасника, який здобув право на отримання Головного призу, разом з 7 першими цифрами номеру мобільного телефону, включаючи код мобільного оператора, буде оприлюднено на сторінці Сайту «Переможці».

 

 1. Порядок та строки отримання Заохочень

 8.1. Порядок та строки отримання Заохочень.

8.1.1. Інформацію про Учасників Акції, які здобули право на отримання Заохочення №1-3, можна отримати на відповідній сторінці Сайту: http://promo.bigbob.tm/ («Переможці»). У разі визначення Учасником, що здобув право на отримання відповідного Заохочення, особи у віці від 14 до 18 років, вручення Заохочення №2-3 здійснюється батькам або законним представникам такого Учасника.

8.1.1.1 Вручення Заохочень №1 проводиться Виконавцем та/або залученими третіми особами, які забезпечують реалізацію вручення Заохочень шляхом прямого поповнення рахунків номерів мобільних телефонів Учасників, які отримали право одержати Заохочення, в порядку та згідно правил, встановлених операторами мобільного зв’язку для відповідної мережі протягом 24 (двадцяти чотирьох) годин з моменту виконання таким Учасником умов Акції, зокрема, але не виключно, умов п. 7.2. Правил. Поповнення рахунків номерів мобільних телефонів здійснюється тільки на номери, які були зареєстровані, як контактні номери Учасників відповідно до умов цих Правил.

Увага! Виконавець/Організатор мають право в односторонньому порядку збільшити строк вручення Учасникам Заохочення.

Увага! Під час реєстрації на Сайті Учасник може зазначити лише номер українського GSM-оператора, за виключенням номерів CDMA. Учасники, номери телефонів яких підключені до корпоративної мережі юридичних осіб, мають право брати участь в Акції, але не мають право на отримання Заохочення. Унікальні коди Учасників, які при реєстрації зазначити номер телефону, підключеного до корпоративної мережі юридичних осіб, мають право брати участь в розіграші Головного призу.

8.1.1.2.Заохочення №2 надсилаються Учасникам у вигляді СМС, що містить код електронного сертифікату та секретний код на номер мобільного телефону, зазначений при реєстрації унікальних Кодів таким Учасником, протягом 48 годин з моменту визначення Учасника отримувачем відповідного Заохочення № 2. Для отримання Заохочень №2 Учасник повинен, зареєструвати код електронного сертифікату на сайті інтернет-магазину «АЛЛО» та виконати необхідні дії з вибору та придбання продукції, згідно правил інтернет-магазину «АЛЛО», або звернутися до магазину «АЛЛО» та перед придбанням продукції повідомити код сертифікату продавцю.

8.1.1.3. Вручення Заохочення №3 здійснюється Організатором Акції або залученими ним третіми особами за попереднім погодженням місця, дати та часу з відповідним Учасником, який здобув право отримати Заохочення №3, під час телефонної розмови з Організатором Акції, за умови надання документів, вказаних у п.8.2. цих Правил, та виконання інших вимог Правил, протягом 20 (двадцяти) календарних днів з моменту пред’явлення таким Учасником переліку документів, що посвідчують особу (паспорт та інших документів) та виконання інших дій, вказаних у п.8.2. цих Правил відповідно до вимог Правил. Якщо Організатор Акції або залучені ним третіми особами не зможуть протягом 10-ти робочих днів зв’язатися з Учасником Акції, який здобув право отримати Заохочення №3, право на отримання Заохочення №3 переходить до Резервних Учасників відповідно до цих Правил.

 

УВАГА! Виконавець/Організатор мають право в односторонньому порядку збільшити строк вручення Учасникам Заохочень.

8.1.2. В рамках цієї Акції один і той самий Учасник за один розіграш може отримати не більше одного Заохочення №2, передбаченого даними Правилами (таким чином один учасник може отримати максимум 6 (шість) Заохочень № 2 за весь строк проведення Акції за умови щотижневого потрапляння у ТОП 20 Учасників гри «Збери арахіс»).

8.2. Учасник, який отримав право на отримання Заохочення №3, для його отримання повинен протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту отримання повідомлення про перемогу в Акції (якщо інше додатково не буде узгоджене з представником Виконавця та підтверджене таким представником) направити Виконавцю Акції електронною поштою на адресу bigbob_winner@adsapience.com наступні документи:

 • Скан-копію власного дійсного паспорту громадянина України (1, 2, 3, 4, сторінка з реєстрацією),
 • Скан-копію власного дійсного паспорта громадянина України для виїзду за кордон
 • Скан-копію власної довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номеру (окрім випадку, коли Учасник через свої релігійні переконання відмовився від отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків, прощо має відповідну відмітку в паспорті).
 • Інші документи/інформацію за необхідності, зокрема, але не обмежуючись, згоди на проведення фото/відео зйомки в рамках Акції та вручення Заохочення №3;
 • У разі визначення Учасником, який отримав право на одержання Заохочення №3, особи у віці від 14 до 18 років, такий Учасник надає вищевказані документи одного із батьків або іншого законного представника, із скан-копією підписаного одним із батьків або іншим законним представником письмового дозволу на отримання Заохочення №3 особою у віці від 14 до 18 років, що зареєструвала відповідний Код, та документу, що підтверджує законність представництва від імені Учасника у віці від 14 до 18 років (свідоцтво про народження, у якому вказано особу, що надає дозвіл на участь в Акції, як одного із батьків Учасника у віці від 14 до 18 років; рішення органів опіки і піклування про призначення відповідної особи опікуном/піклувальником такого Учасника; рішення суду про призначення відповідної особи опікуном/піклувальником такого Учасника);
 • Зазначені копії документів повинні бути зроблені таким чином, щоб усі дані були чітко відображеними та розбірливими для читання, при цьому вищезазначені копії документів не підлягають поверненню Учасникам, з чим вони безумовно погоджуються фактом їхньої участі в Акції.

8.3. В термін до 16.08.2018 року, Учасник, який отримав право на отримання Заохочення №3, зобов’язаний прибути до м. Києва та укласти Заяву-згоду про отримання Заохочення №3 з Виконавцем Акції на отримання Заохочення №3. Всі витрати, пов’язані з прибуттям Учасника, який отримав  право на отримання Заохочення №3 до м. Києва, оплачуються таким Учасником самостійно.

8.4.При відмові Учасника, який отримав право на отримання Заохочення №3, вчинити зазначені в п.п.8.2.,8.3 Правил дії, Виконавець/Організатор, залишають за собою право відмовити у видачі Заохочення №3.

8.5. У разі якщо документи, пред’явлені Учасником, викликають сумнів в їх достовірності і автентичності, Виконавець/Організатор залишає за собою право провести перевірку на предмет їх відповідності встановленим вимогам, і до отримання її результатів відповідне Заохочення №3 не видавати.

8.6. У разі встановлення Виконавцем/Організатором факту подання недійсних і / або недостовірних документів, відомостей та інформації, а так само в разі недотримання умов проведення Акції, Заохочення №3 не видається.

8.7. Право на отримання Заохочення №3 у Учасника не виникає, а раніше виникле у такого Учасника право на отримання Заохочення №3  припиняється при настанні наступних обставин:

 • Учасник відмовився від отримання Заохочення №3 та або не надав у вищевказані строки документи/інформацію, що вказані в 8.2. цих Правил;
 • заява-згода про отримання Заохочення №3 не укладена Учасником, який отримав право на отримання Заохочення №3 у строк, що вказаний в 8.3. цих Правил ;
 • в інших випадках передбачених даними Правилами

8.8. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за роботу операторів мобільного зв’язку, будь-які помилки мобільного зв’язку, внаслідок яких Учасника не було повідомлено та/або було несвоєчасно повідомлено про те, що він був визначений як Учасник, який отримав право одержати одне із Заохочень, а також у разі надання неточної або недостовірної інформації щодо номеру телефону такого Учасника, адреси електронної пошти тощо, та у разі настання обставин непереборної сили.

УВАГА! Виконавець/Організатор не здійснюють відправку Заохочень на  територію зони проведення АТО (Антитерористичної операції), Автономну Республіку Крим та тимчасово окуповані території України. Будь-які претензії від Учасників  з причин, вказаних вище у цьому пункті, не приймаються та жодні компенсації не виплачуються.

8.9. Учасник, який здобув право на отримання Заохочення, не може передавати своє право отримати таке Заохочення третім особам, у спадщину чи за договором дарування третім особам.

8.10. Виконавець/Організатор Акції не несуть відповідальності за неможливість зареєструвати унікальні коди на Сайті Акції з технічних причин, незалежних від Виконавця/Організатора Акції, в тому числі через несправність техніки або не функціонування провайдерів інтернет-послуг.

 

 1. Обмеження

 9.1Одна особа має право брати участь в Акції з використанням лише одного номеру мобільного телефону. В разі виявлення використання однією особою більше одного номеру телефону для участі в Акції, така особа втрачає право на одержання будь-яких Заохочень в рамках цієї Акції.

9.2. Одна особа має право зареєструвати не більше 5 (п’яти) коректних Кодів протягом доби.

9.3. Ідентифікаторами для оцінки, чи належать декілька телефонних номерів одній особі, є проживання за однією адресою, співпадіння декількох даних, тощо.

9.4. Незалежно від суб’єктивної оцінки Учасника вважається, що Учасник, який надіслав 5 (п’ять) некоректних Кодів протягом однієї доби, здійснив спробу підбору Кодів, номер мобільного телефону такого Учасника автоматично блокується для участі в Акції на 24 години, з моменту введення 5 (п’ятого) некоректного Коду на умовах цього пункту Правил.

У разі фіксації 3-х автоматичних блокувань за введення 5 некоректних Кодів за період Акції, номер мобільного телефону такого Учасника, автоматично блокується для участі в Акції, на весь Строк проведення Акції. Розблокування номера мобільного телефона такого Учасника, можливе лише за умови звернення такого Учасника до адміністратора Сайту, шляхом надіслання електронного листа з використанням форми «Зворотній зв’язок» на Сайті, при цьому, Учасник має обов’язково вказати причини реєстрації некоректних Кодів. Рішення про розблокування облікового запису Учасника приймається Організатором та/або Виконавцем, незалежно від суб’єктивної оцінки Учасника.

9.5. Номери телефонів, IP-адреси, поштові адреси та інші дані Учасників, в діях яких було виявлено ознаки зловживань чи шахрайства (генерація чи підбір Кодів, використання будь-яких прийомів або програмного забезпечення, які поставлять такого Учасника у більш вигідні умови у порівнянні з іншими Учасниками, не представлення на вимогу Організатора/Виконавця Акції Фішок з унікальними кодами) не допускаються до подальшої участі в цій Акції. У цьому випадку Виконавець залишає за собою право на блокування IP-адреси в рамках участі в Акції. Рішення про недопущення до подальшої участі в Акції Учасників Акції приймається самостійно Організатором/Виконавцем, і оскарженню не підлягає. Учасники, які були недопущені до подальшої участі в Акції незалежно від моменту недопущення їх до такої участі в Акції (до чи після отримання ними Заохочень), втрачають право на одержання будь-яких Заохочень, не одержаних на момент недопущення Учасника до подальшої участі в Акції, і при цьому не мають право на одержання жодних компенсацій.

 

 1. Додаткові умови Акції.

10.1. Заохочення можуть бути отримані Учасниками  лише на умовах цих Правил.

10.2. Заохочення обміну та поверненню не підлягають. Організатор та Виконавець не несуть відповідальності, стосовно використання Учасниками Заохочень, після їх одержання Учасниками.

10.3. Відповідно до вимог статті 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю в Акції всі Учасники погоджуються з умовами цих Правил та зобов’язуються їх виконувати.

10.4. Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.

10.5. Для організації та проведення Акції, а також для здійснення контролю за перебігом Акції Організатор/Виконавець має право залучати будь-яких третіх осіб. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за якість послуг операторів поштового, кур’єрського/електронного та телефонного зв’язку, операторів та інших служб транспортування/перевезення, що залучені в рамках Акції.

10.6. Організатор/Виконавець залишає за собою право змінювати фонд Заохочень Акції та/або окремих видів Заохочень, або включити в Акцію інші Заохочення, не передбачені цими Правилами, шляхом внесення відповідних змін у Правила, розміщені на Сайті. Зміни набувають чинності з моменту їх розміщення на Сайті.

10.7. Організатор/Виконавець не несе жодної відповідальності за неотримання будь-яким з Учасників Заохочень, з будь-яких причин, у тому числі з причини невиконання (несвоєчасного виконання) своїх обов’язків Учасниками, передбачених цими Правилами, за настання обставин непереборної сили (форс-мажор), тощо.

10.8. Організатор/Виконавець не бере на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно Заохочень . Організатор/Виконавець не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками і прав на одержання Заохочень. Організатор/Виконавець не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

10.9 На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» (далі – «Закон») Учасникам повідомляється:

10.9.1. Володільцем персональних даних Учасників є Організатор;

10.9.2. Персональні дані Учасників обробляються з метою забезпечення участі в цій Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку;

10.9.3. з метою обробки персональних даних, яка вказана у п. 10.9.2. цих Правил, обробляються ім’я, прізвище, по батькові, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, адреса реєстрації, тощо;  10.9.4. з персональними даними будуть вчинятися наступні дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних;

10.9.5. Розпорядником персональних даних Учасників є Виконавець, а також технічний партнер Акції ТОВ «512 Діджитал», їм надаються всі права та покладаються всі обов’язки, які передбачені Законом;

10.9.6. персональні дані Учасників без отримання від них окремої згоди та/або повідомлення, можуть бути передані третім особам для здійснення мети, яка вказана у п. 10.9.2. цих Правил. Окрім того, передача третім особам персональних даних Учасників без згоди суб’єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених Законом України «Про захист персональних даних», і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини;

10.9.7. персональні дані Учасників будуть оброблятися з моменту їх отримання та у межах Строку проведення Акції. Персональні дані  Учасників  будуть зберігатися протягом терміну, який передбачено законодавством України для виконання мети, яка вказана у п. 10.9.2. цих Правих, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних;

10.9.8. Учасники можуть відкликати згоду на обробку персональних даних, надіславши володільцю персональних даних письмовий запит на адресу, яка вказана у цих Правилах, але при цьому вони втратять право на участь в Акції/отримання Заохочень;

10.9.9. Учасники, які отримали право одержати відповідне Заохочення, володіють всіма правами передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».

10.10. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої інформації, його особистих даних Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені та фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації на адреси, вказані Учасником при реєстрації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Усі відео- та фотоматеріали, зроблені за участю Учасників, створені під час проведення Акції та/чи у зв’язку з Акцією, є власністю Організатора/Виконавця і використовуються без будь-якого відшкодування, при цьому винагорода за це входить до вартості отриманих Заохочень/ (без додаткових виплат). При цьому всі виключні майнові авторські та суміжні права, на використання об’єктів інтелектуального права, створених за участю Учасників, включаючи, але не обмежуючись: права на відтворення (в тому числі тиражування), на поширення, на імпорт, на публічний показ, на публічне виконання (сповіщення), на передачу в ефір, на повідомлення загалу по кабелю, на переклад, на переробку, є власністю Організатора. Учасники автоматично дають згоду на подальшу передачу таких майнових прав на об’єкти права інтелектуальної власності, створені з їх участю, з моменту їх участі у Акції.

10.11. Організатор залишає за собою право використовувати номери мобільних телефонів Учасників , які будуть зібрані за час проведення Акції у власних маркетингових цілях без отримання додаткової згоди Учасників. Також, беручи участь у Акції, кожен Учасник дає згоду на отримання SMS-повідомлень на номер його мобільного телефону новин та інших інформаційних/рекламних повідомлень від Організатора у майбутньому.

10.12. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором.

10.13.Організатор та Виконавець не несуть відповідальність за подальше використання Заохочень Акції після їх одержання та за неможливість скористатись ними з будь-яких причин,  а також за можливі наслідки використання таких Заохочень Акції.