ТРАНСПОРТНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

 

Eurogrouptrans – генеральний партнер із транспортних перевезень Групи компаній Snack Production.


Головний офіс компанії знаходиться в місті Дніпропетровську, а ремонтні бази  – в місті Синельникове.
Напрямки діяльності:


• вантажоперевезення;


• пасажирські перевезення;


• ремонт автомобільної техніки;


• послуги спецтехніки при будівництві та роботах на складах і виробничих майданчиках (навантажувачі, бульдозери, екскаватори, автокрани, самоскиди).


Наявність в автопарку практично всіх видів автомобільної техніки і сучасний підхід до управління бізнес-процесами дають можливість надавати на ринку України транспортні послуги високої якості. Професіоналізм команди дозволяє якісно та оперативно надавати транспортні послуги для клієнтів, забезпечуючи сервіс європейського рівня.


Внутрішні перевезення


Створення компанії було обумовлено зростаючими потребами в транспортних послугах підприємств, що входять до складу Групи компаній Snack Production.
Організація транспортної компанії, підпорядкованої виробничим інтересам всіх підприємств Групи компаній Snack Production, вирішувала одночасно безліч питань оперативної доставки продукції з виробництв до торгових точок у всіх регіонах України та країн ближнього зарубіжжя; нівелювала можливі ризики, пов’язані з неякісними послугами транспортних компаній.


Сьогодні компанія Eurogrouptrans – самостійна, успішна бізнес-структура, що має стабільну репутацію у партнерів і клієнтів.


Пасажирські перевезення


Слід виділити ще один напрямок діяльності компанії – це надання послуг із пасажирських перевезень. Так, Eurogrouptrans забезпечує доставку співробітників на підприємства Групи компаній Snack Production в тих містах і регіонах, де виробництво розташоване на віддалених від населених пунктів територіях. Послугою користуються близько чотирьохсот осіб щодня.


Міжнародні перевезення


Компанія Eurogrouptrans є членом Асоціації міжнародних автоперевізників (АСМАП), що дає додаткові переваги у вигляді гарантії забезпечення якісних міжнародних перевезень, безпеки транспортних засобів і збереження вантажів, швидкого проходження митниці та доступу до баз даних перевізників.
Послуги перевезень надаються різними видами транспорту: місткі автомобілі Renault Premeim об’ємом причепів від 90 до 120 кубічних метрів і вантажопідйомністю 20 тонн, перевірені автомобілі КамАЗ, що відмінно зарекомендували себе на дорогах України.