Звернення Генерального директора
Шановні партнери, клієнти, покупці, колеги!

 

Група компаній Snack Production – нове ім’я на ринку снекової продукції. І разом із тим це найбільше об’єднання торгово-виробничих підприємств, що лідирує у своєму сегменті й успішно здійснює свою діяльність в Україні та за кордоном. Парадоксальність ситуації пояснюється просто: Група компаній Snack Production була створена на базі підприємств, що раніше входили в структуру Корпорації S.I.GROUP, яка була присутня на ринку протягом 19 років. У результаті реструктуризації, що послідувала за рішенням керівництва Корпорації S.I.GROUP про реорганізацію бізнесу, на ринок вийшли Група компаній Snack Production – снекова продукція, і компанія UFC – товари народного споживання.


Ми зуміли зібрати і зберегти команду справжніх професіоналів, людей з широким кругозором і здатністю створювати справжній прорив у кожному з напрямків бізнесу. При цьому приємно усвідомлювати, що захопленість наших співробітників своєю справою робить неоціненний внесок у здійснення цілей і завдань Групи компаній Snack Production.
Зазначу, що Група компаній Snack Production бачить свою місію у формуванні культури споживання снекової продукції, відповідає найвищим європейським стандартам якості, що в свою чергу  сприяє підвищенню рівня якості аналогічної продукції на відповідному ринку в цілому. Серед цінностей Snack Production – заслужене лідерство, чесна конкуренція, висока якість, нестандартні рішення і повага до покупця.


Що стосується планів Групи компаній Snack Production, в даний час йде активна робота над виведенням на ринок нових торгових марок в категоріях насіння, чіпси, арахіс і фісташка, а також принципово нових продуктів, які раніше ніколи не були представлені в українських торгових мережах. Це дозволить не тільки працювати над нарощуванням частки ринку по знову випущеним торговим маркам, але і в цілому змінити структуру ринку снеків в Україні.
Ми дякуємо всім, хто сьогодні з нами: наших співробітників, партнерів по бізнесу і представників українських ЗМІ.

Група компаній Snack Production завжди відкрита для спілкування та плідної співпраці!