Чипси «HROOM» – знайди свою пластинку!

ТМ «HROOM» – яскравий, стильний, що динамічно розвивається бренд, який не просто додає фарб нудним сірим будням, але й дарує масу незабутніх позитивних емоцій. Чипси «HROOM» - це снек за демократичною ціною, який не залишить байдужим. Завдяки спеціальній структурі та тонким пропорціям пластинок, чипси ТМ «HROOM» вбирають у себе ще більше пряних спецій.

Для виготовлення чіпсів цього бренду використовуються тільки якісні продукти та яскраві смаки прянощів. За процес виробництва продукції відповідають висококваліфіковані фахівці, які систематично обмінюються досвідом із зарубіжними колегами. 

Вибираючи чіпси «HROOM», кожен вибирає свій настрій та свій особливий смак! Ті, хто любить виділятися, вже гідно оцінили цей снек! Нестандартна форма чипсів та яскраве пакування не залишатиме непоміченим їхнього власника на вечірці. Тільки представте собі тонкі пластинки чіпсів з натуральної картопля, доповнені пряними смаками: «Сметана з зеленню», «Сир», «Краб», «Холодець з хроном» та «Бекон». 

ТМ «HROOM» має високу представленість в Україні, входить до трійки лідерів ринку натуральних чіпсів, а також користується високою популярністю на азійських ринках.

Детальніше
Краб
Краб
50 г
Бекон
Бекон
50 г
Сметана з зеленню
Сметана з зеленню
50 г
Сир
Сир
50 г
Сир та цибуля
Сир та цибуля
100 г
Паприка
Паприка
100 г
М'ясо гриль
М'ясо гриль
100 г
Холодець з хроном
Холодець з хроном
50 г