Чипси «HROOM» – знайди свою пластинку!

ТМ «HROOM» – яскравий, стильний, що динамічно розвивається бренд, який не просто додає фарб нудним сірим будням, але й дарує масу незабутніх позитивних емоцій. Чипси «HROOM» - це снек за демократичною ціною, який не залишить байдужим. Завдяки спеціальній структурі та тонким пропорціям пластинок, чипси ТМ «HROOM» вбирають у себе ще більше пряних спецій.

Для виготовлення чипсів даного бренда використовуються тільки якісні продукти та яскраві смаки прянощів. За процес виробництва продукції відповідають висококваліфіковані фахівці, які систематично обмінюються досвідом із зарубіжними колегами. 

Обираючи чипси «HROOM», кожен обирає свій настрій та свій особливий смак! Ті, хто любить виділятися, вже оцінили по достоїнству цей снек! Нестандартна форма чипсів та яскраве пакування не залишать непоміченим їхнього власника на вечірці. Тільки уявіть собі тонкі пластинки чипсів з натуральної картоплі, доповнені пряними смаками: «Сметана з зеленню», «Сир», «Краб» та «Шашлик» і «Бекон». 

ТМ «HROOM» має високу представленість в Україні, входить до трійки лідерів ринку натуральних чипсів, а також користується високою популярністю на азійських ринках.

Детальніше
Краб
Краб
50 г
Бекон
Бекон
50 г
Сметана з зеленню
Сметана з зеленню
50 г
Сир
Сир
50 г
Шашлик
Шашлик
50 г
Сир та цибуля
Сир та цибуля
100 г
Паприка
Паприка
100 г
М'ясо гриль
М'ясо гриль
100 г