Продукція випускається на найсучаснішому обладнанні, аналогів якому в Україні не існує. Всі процеси автоматизовані, що дозволяє домогтися найвищого рівня продуктивності. Для роботи з продукцією персонал підприємств проходить багаторівневу підготовку.

Сан Санич

Найкраще насіння від справжнього експерта – «Сан Санич» Маленька історія про великого любителя смажених ласощів почалася у 2014 році, коли в ефірі українських телеканалів стартував анімований рекламний ролик на підтримку нової торгової марки від Групи компаній Snack Production – насіння «Сан Санич».

За достатньо короткий час історія «Сан Санича» зуміла завоювати любов і підтримку українського споживача. Але головна запорука успіху ТМ «Сан Санич» – висока якість продукту.

Детальніше

Flint

Ось уже більше 15 років бренд посідає перше місце на ринку сухариків і залишається єдиною маркою, яка може похвалитися повним циклом виробництва.

Власні хлібопекарні, застосування унікальних поєднань спецій та використання унікального пакування, яке зберігає свіжість і смакові властивості продукту протягом указаного терміну зберігання. «Flint» допомагає отримувати задоволення від життя, не заморочуючись через дрібниці.

Детальніше

Big Bob

У квітні 2015 року Група компаній Snack Production вивела на ринок фасованих горіхів абсолютно новий, ексклюзивний бренд «Big Bob».

Прагнення бути в центрі яскравих подій та отримувати від життя максимум задоволення – невід'ємне бажання сучасних людей. Саме для таких активних і цілеспрямованих створений відбірний арахіс ідеального просмаження «Big Bob». Користь горішків і неймовірний смак спецій завжди під рукою!

Детальніше

CHIPSTER’S

Чипси «CHIPSTER’S» – це перепустка до світу смаку і стилю! За рахунок свого сучасного стилю, чипси «CHIPSTER’S» завоювали лояльність молоді і стали не просто закускою або перекусом, а і продуктом для тих, хто в тренді!

ТМ «Chipsters» має високу представленість в Україні, входить до трійки лідерів ринку натуральних чипсів, а також широко представлена в країнах ЗЕД завдяки високій якості.

Детальніше

Морські

У жовтні 2004 року була випущена перша партія рибних снеків ТМ «Морські». Сьогодні асортиментна лінійка ТМ «Морські» включає в себе наступні види морепродуктів: Кальмари, Кільця Кальмарів, Кальмар Павутинка, Кальмар Пікантний, Анчоус, Смугастики, Путасу, Бичок, Тунець, Палички лососеві, Ставридка, Янтарна з перцем.

Кожна із запропонованих позицій знайшла велику кількість прихильників серед шанувальників солоної рибки.

Детальніше

Агонь

Насіння «Агонь» – це новинка у світі снеків, яка допоможе запалити будь-яку вечірку! Яскравий і стильний дизайн виділяє насіння ТМ «Агонь» з усіх існуючих на ринку.

З таким пакуванням насіння в руках ти не зможеш залишатися непоміченим. «Агонь» говорить сам за себе!

Детальніше

Hroom

Чипси «HROOM» – знайди свою пластинку! ТМ «HROOM» – яскравий, стильний, що динамічно розвивається бренд, який не просто додає фарб нудним сірим будням, але й дарує масу незабутніх позитивних емоцій.

Чипси «HROOM» - це снек за демократичною ціною, який не залишить байдужим.

Детальніше

Хуторок «Панські»

У портфелі групи компаній Snack Production з'явилася новинка – панські грінки ТМ «Хуторок» зі смаком «Часник», «Телятина з аджикою», «Томати по-домашньому» і «Сало з гірчицею».

Унікальна технологія приготування включає в себе лише найпростіші процеси.

Детальніше

Каталог продукції

Якщо вас цікавить співпраця та детальна інформація про продукти групи Компаній «Snack Production», для зручності можна завантажити актуальний каталог продукції, натиснувши кнопку нижче.

Завантажити