Продукція випускається на найсучаснішому обладнанні, аналогів якому в Україні не існує. Всі процеси автоматизовані, що дозволяє домогтися найвищого рівня продуктивності. Для роботи з продукцією персонал підприємств проходить багаторівневу підготовку.

Сан Санич

Найкраще насіння від справжнього експерта – «Сан Санич» Маленька історія про великого любителя смажених ласощів почалася у 2014 році, коли в ефірі українських телеканалів стартував анімований рекламний ролик на підтримку нової торгової марки від Групи компаній Snack Production – насіння «Сан Санич».

За достатньо короткий час історія «Сан Санича» зуміла завоювати любов і підтримку українського споживача. Але головна запорука успіху ТМ «Сан Санич» – висока якість продукту.

Детальніше

Flint

Ось уже більше 15 років бренд посідає перше місце на ринку сухариків і залишається єдиною маркою, яка може похвалитися повним циклом виробництва.

Власні хлібопекарні, застосування унікальних поєднань спецій та використання унікального пакування, яке зберігає свіжість і смакові властивості продукту протягом указаного терміну зберігання. «Flint» допомагає отримувати задоволення від життя, не заморочуючись через дрібниці.

Детальніше

Big Bob

У квітні 2015 року Група компаній Snack Production вивела на ринок фасованих горіхів абсолютно новий, ексклюзивний бренд «Big Bob».

Прагнення бути в центрі яскравих подій та отримувати від життя максимум задоволення – невід'ємне бажання сучасних людей. Саме для таких активних і цілеспрямованих створений відбірний арахіс ідеального просмаження «Big Bob». Користь горішків і неймовірний смак спецій завжди під рукою!

Детальніше

CHIPSTER’S

Чипси «CHIPSTER’S» – це перепустка до світу смаку і стилю! За рахунок свого сучасного стилю, чипси «CHIPSTER’S» завоювали лояльність молоді і стали не просто закускою або перекусом, а і продуктом для тих, хто в тренді!

ТМ «Chipsters» має високу представленість в Україні, входить до трійки лідерів ринку натуральних чипсів, а також широко представлена в країнах ЗЕД завдяки високій якості.

Детальніше

Морські

У жовтні 2004 року була випущена перша партія рибних снеків ТМ «Морські». Сьогодні асортиментна лінійка ТМ «Морські» включає в себе наступні види морепродуктів: Кальмари, Кільця Кальмарів, Кальмар Павутинка, Кальмар Пікантний, Анчоус, Смугастики, Путасу, Бичок, Тунець, Палички лососеві, Ставридка, Янтарна з перцем.

Кожна із запропонованих позицій знайшла велику кількість прихильників серед шанувальників солоної рибки.

Детальніше

Петриківська лакомка

Завдяки традиціям, які оберігали в кожній родині, як зернятко, до нас дійшов той самий традиційний смак насіння «Лакомка». Квітка соняшника особливо надихає майстрів петриківського розпису, адже сонячна квітка є символом добробуту. Саме тому насіння соняшника - традиційний продукт, який любить кожна українська родина, особливо сорт «Лакомка» за особливий солодкуватий смак.

Улюблений сорт насіння та традиційна петриківська творчість - так з’явився народний бренд «Петриківська лакомка»!

Детальніше

Hroom

Чипси «HROOM» – знайди свою пластинку! ТМ «HROOM» – яскравий, стильний, що динамічно розвивається бренд, який не просто додає фарб нудним сірим будням, але й дарує масу незабутніх позитивних емоцій.

Чипси «HROOM» - це снек за демократичною ціною, який не залишить байдужим.

Детальніше

Crispy Cris

Хрусткі кукурудзяні кільця “Сметана та зелень”, та кульки “Бекон” та “Сир” – дійсно ідеальний перекус під час енергійних занять, бо це легкий, несмажений та дуже смачний снек. Втім сучасний дизайн та доступність продукту роблять його особливим на поличках супермаркету, а тебе – серед пригод міста!

Це той випадок, коли одночасно смачно, й корисно, адже снек створювався для дітей та підлітків, яким надзвичайно необхідний поживний перекус для росту та розвитку.

Детальніше

Каталог продукції

Якщо вас цікавить співпраця та детальна інформація про продукти групи Компаній «Snack Production», для зручності можна завантажити актуальний каталог продукції, натиснувши кнопку нижче.

Завантажити