Виробництво снеків

Завдяки високій якості та сучасним технологіям виробництва торгові марки компаній упевнено утримують перші позиції практично у більшості снекових сегментів українського ринку, лідирують у ряді країн ЗЕД та активно освоюють ринок Казахстану. Виробничі потужності зосереджені у Дніпропетровському регіоні.

Для виробництва снеків використовуються тільки відбірна сировина від кращих постачальників, натуральні спеції та смакові добавки від провідних світових виробників. Служба управління якістю постійно здійснює жорсткий контроль якості та дотримання відповідних норм і стандартів зберігання продукції. Продукція випускається на інноваційному обладнанні, аналогів якому в Україні не існує. Всі процеси автоматизовані, що дозволяє домогтися найвищого рівня продуктивності. Для роботи з продукцією персонал підприємств проходить багаторівневу підготовку.

Транспортні перевезення

Eurogrouptrans – генеральний партнер з транспортних перевезень Компанії Snack Production.

Головний офіс компанії знаходиться у місті Дніпро, а ремонтні бази – у місті Синельникове.

Напрямки діяльності:

  • - вантажоперевезення;
  • - пасажирські перевезення.

Наявність в автопарку практично всіх видів автомобільної техніки та сучасний підхід до управління бізнес-процесами дають можливість надавати на ринку України транспортні послуги високої якості. Професіоналізм команди дозволяє якісно та оперативно надавати транспортні послуги для клієнтів, забезпечуючи сервіс європейського рівня.

Внутрішні перевезення

Створення компанії було обумовлене зростаючими потребами у транспортних послугах підприємств, які входять до складу Компанії Snack Production.

Організація транспортної компанії, підпорядкованої виробничим інтересам усіх підприємств Компанії Snack Production, вирішувала одночасно безліч питань оперативної доставки продукції з виробництв до торгових точок у всіх регіонах України та країн близького зарубіжжя; нівелювала можливі ризики, пов'язані з неякісними послугами транспортних компаній.

Сьогодні компанія Eurogrouptrans, успішно справляючись із транспортними задачами Компанії Snack Production, відбулася також і як самостійна, успішна бізнес-структура, яка має стабільну репутацію у партнерів та клієнтів.

Пасажирські перевезення

Потрібно виділити ще один напрямок діяльності компанії – це надання послуг з пасажирських перевезень.

Міжнародні перевезення

Компанія Eurogrouptrans є членом Асоціації міжнародних автоперевізників (АСМАП), що дає додаткові переваги у вигляді гарантії забезпечення якісних міжнародних перевезень, безпеки транспортних засобів та збереження вантажів, швидкого проходження митниці та доступу до баз даних перевізників.

Послуги перевезень надаються різними видами транспорту: місткі автомобілі Renault Premeim об'ємом причепів від 90 до 120 кубічних метрів та вантажопідйомністю 20 тонн, перевірені та такі, що відмінно зарекомендували себе на дорогах України автомобілі КамАЗ.

Дистрибуція товарів

Компанія Snack Production у сфері дистрибуції власної продукції співпрацює з Компанією Дистрибуція. Компанія Дистрибуція – це команда професіоналів, яка ставить перед собою амбітні цілі та знаходить шляхи для їх досягнення. Колектив відданих висококваліфікованих співробітників, які мають чіткий вектор на розвиток, пошук інновацій та введення нових товарних сегментів.

На сьогоднішній день компанія Дистрибуція – визнаний лідер на українському ринку дистрибуторів, котра здійснює якісну дистрибуцію продуктів харчування.

Компанія представляє якісну дистрибуцію:

  • продукції під торговими марками: «Хуторок», «La Pasta per primi», «Zeffir», «Морські», «Frumi», «Zubby», «EVO home», «SoHo», «Glint», «Zeffir baby» та інших;
  • залучених продуктів харчування партнерів тощо.

Компанія Дистрибуція формує команди торгових представників у кількох ключах розвитку: фокусні, команди загального прайса, ексклюзивні команди, об'єднують бренди та створюють змішані команди. Розробляють нові маршрути покриття, відстежують продажі та маршрути за допомогою сучасних технологій. Доставляють товар протягом 24-х годин у торгові точки. Працюючи з Компанією Дистрибуції, ви отримуєте: налагоджену систему логістики товарів, професійне планування продажів і закупівель, проведення трейд-маркетингових заходів для споживачів та торгових точок, оперативний облік та звітність.

Компанія Дистрибуція охоплює різні сегменти збуту: лінійна та VIP-роздріб, ОПТ, HoReCa. Самостійно ведуть переговорний процес щодо введення продукції в національні, локальні, регіональні мережі по всій території України. Дистрибуційна мережа на території України представлена 42 філіями.