Новини

01.07.2020
Нові «CHIPSTER’S»

Зустрічай оновлені чипси «CHIPSTER’S»! Прикольний хруст, яскраві спеції та стильний дизайн для CHIIIL-TIME! Коли хочеться, щоб все навколо було «ізі» і «по приколу», а навколо одні «ТРЕБА» - є купол «CHIPSTER`S»! Просто бери пачку «CHIPSTER’S» додому, та приділи час тому, що дійсно важливо - НІЧОМУ! Чипси «CHIPSTER'S» - це коли нарешті «МОЖНА НЕ ТРЕБА»!

Влаштуй свою анті-паті, разом з "хрусь"! Чилити як "зелень у сметані", нестися як "хвиля бекону", увірватися як "краб у море", висіти "паприкольно", плавитися як "сир", піти в рознос "під шашлиндос" і лежати на дивані "на чилі з грибами» - все це можна з чипсами «CHIPSTER’S». Оновлені спеції і поліпшений спосіб приготування для яскравих відчуттів! Зроби «КУСЬ» і буде «ХРУСЬ»!

25.05.2020
Подарунок в пачці!

У нас одразу дві круті новинки! Знаходь жуйку-кислицю в пачці Flint і надувай бабли з різних смаків: Кола, Тутті-фрутті, Кавун, Полуниця, Апельсин. ЛУСНИ БАБЛ – ЗАБИЙ НА ТРАБЛ! І ще прикольний подарунок від CHIPSTERS! Оновлений смак спецій та освіжаюче драже у пачці для вибухових відчуттів! Спробуй всі круті смаки драже: прохолодна М’ята, солоденька Вишня, соковитий Апельсин! ЗАМІКСУЙ ШАЛЕНИЙ СМАК CHIPSTERS! Шукай драже та жуйку в пачках з акційними стрічками!

07.03.2020
З 8 березня, дорогі дівчата!

З 8 березня, дорогі дівчата! У найпрекрасніше і ніжне свято, Snack Production бажає всім дамам весни в душі, любові в серці і блиску щастя в очах. Спасибі вам за те, що несете натхнення і красу в цей світ! Нехай вам завжди вистачає терпіння і супроводжує вдача!

Нехай кожен день буде наповнений романтикою, мріями, приємними сюрпризами та подарунками долі! Бажаємо, щоб у цей березневий день кожна відчула, наскільки вона особлива неперевершена, і нехай це почуття залишиться назавжди!

12.12.2019
Оце так здобич!

62 смартфони, 868 сертифікати та круті стікерпаки кожному! Все це отримали учасники акції "Полювання за призами" від Сан Саныча. Величезна кількість мисливців взяли участь у цій грі. Сан Саныч просто в захваті від вашої завзятості!

27.11.2019
Flintoфани, у нас грандіозні новини!

Flint увійшов у 100 найдорожчих брендів України! Це все завдяки вам! Дякуємо за те, що обираєте Flint. Робити для вас такі смачні та хрумкі сухарики – це справа нашого життя! Ми точно не зупинятимемося на досягнутому, та будемо й надалі вдосконалювати якість та смак нашої продукції!

Рейтинг був складений за даними журналу НВ і компанії MPP Consulting. Детальніше: https://bit.ly/2qNBIAE