Звернення генерального директора

Команда Snack Production є одним з найбільших та сучасних об'єднань торгово-виробничих підприємств України та є великою невід'ємною частиною групи компаній Star Brands.

Компанія постійно розвивається та впевнеено випереджає тренди у вподобаннях, технологіях виробництва та тенденціях споживання. Завдяки цьому ми завоювали довіру з боку споживачів та партнерів і з гідністю зайняли позицію лідера на ринку снекової продукції та створили найбільше об'єднання торгово-виробничих підприємств, яке успішно здійснює свою діяльність в Україні та за кордоном.

Високий контроль якості та сучасні технрології виробництва дозволили брендам компанії впевнено утримувати перші позиції у більшості снекових сегментів українського ринку і є лідерами на деяких експортних, активно освоюють нові напрямки.

Наші виробничі потужності зосереджені в Дніпровському регіоні, де для виробництва снеків використовується лише добірна сировина від кращих постачальників та натуральні спеції і смакові добавки від провідних світових виробників. Служба управління якістю постійно здійснює пильний контроль за дотриманням відповідних норм і стандартів зберігання продукції.

Продукція випускається на сучасному обладнанні, аналогів якому в Україні не існує. Тож, відповідаючи за якість, ми продовжуємо активно рухатися шляхом збільшення власної частки присутності в інфраструктурі української економіки. Адже команда Snack Production натхненно вірить в український бізнес та його незгасне майбутнє.

Детальніше

Ми у світі

Компанія Snack Production приділяє велику увагу розширенню горизонтів своєї діяльності/розвитку ринків/поширенню своєї продукції/ у країнах ЗЕД, а також активно формує базу для виходу на нові зарубіжні торгові майданчики.


На даний момент продукція Star Brands вже представлена у Болгарії, Німеччині, Латвії, Литві, Естонії, Нідерландах, Польщі, Чехії, Великій Британії, Ірландії, Грузії, Вірменії, Азербайджані, Італії, Ізраїлі, Канаді, Молдові, Об’єднаних Арабських Еміратах, США, Австралії, Казахстані, Киргизстані, Узбекистані, Таджикистані, Монголії та інших країнах.

Корпоративна соціальна відповідальність

Компанія Snack Production – лідер ринку України з виробництва снеків, який уже вийшов на міжнародний рівень, закріпивши свої позиції у країнах Східної Європи. На сьогоднішній день це потужна, злагоджена структура, яка має довгострокові цілі, чіткі задачі та стратегію розвитку. Підприємства Компанії Snack Production продовжують активно рухатися шляхом диверсифікації, нарощування виробничих обсягів та розширення власної частки присутності в інфраструктурі української економіки.

Логічно, що зі зростанням бізнес-структур та самодостатності компаній активно зростає й рівень соціальної відповідальності Компанії Snack Production. На сьогоднішній день дана функція полягає в плідній співпраці та підримці усіх проектів благодійного фонду "Україна на крилах надії" https://uwh.com.ua/. Компанія Snack Production упевнена, що дотримання стратегії корпоративної соціальної відповідальності є невід'ємною частиною принципів розвитку стійкого та успішного бізнесу.

Тому Компанія Snack Production, як ключовий роботодавець в регіоні, приділяє велику увагу формуванню сприятливих умов праці для своїх співробітників: створює комфортні робочі місця, забезпечує конкурентний рівень оплати праці та надає соціальні гарантії.

Інвестиції в розвиток свого персоналу шляхом навчання та набуття професійних знань – один з основних принципів кадрової політики підприємств Компанії Snack Production.

Детальніше

Місія та цінності Компанії Snack Production

Компанія Snack Production – лідер ринку України з виробництва снеків, який уже вийшов на міжнародний рівень, закріпивши свої позиції у країнах Східної Європи. На сьогоднішній день це потужна, злагоджена структура, яка має довгострокові цілі, чіткі задачі та стратегію розвитку. Оскільки ми є частиною Star brands, ми також розділяємо й філософію, за якою працюють наші бізнеси та беремо участь у всіх соціальних ініціативах групи компаній. Філософія Star Brands, а разом з цим й Snack Production, знайшла своє відображення у 5 цінностях:

Цінності

Розвиток

Основою розвитку нашої Компанії ми вважаємо пошук нових сфер та досягнення зіркових результатів у них. Ми поділяємо прагнення кожного співробітника до навчання, отримання нового досвіду та розвитку особистості.

Командність

Ми віримо, що результат командної роботи завжди вище за персональні показники Все, що ми робимо, ми створюємо разом!

Лідерство

Ми створюємо та розвиваємо Бренди з метою зробити їх справжніми зірками. Наше завдання як Лідера-прийняти відповідальність за результат та зберегти потенціал розвитку людських ресурсів Компанії.

Довіра то повага

Ми поважаємо кожного в нашій Компанії, тому що всі ми працюємо для досягнення спільних цілей. Для нас важливо вибудовувати професійну взаємодію, довгострокові та чесні взаємовідносини всередині Компанії, з партнерами та споживачами.

Максимальна ефективність

Ми працюємо за формулою, де максимальна ефективність трактується як досягнення та перевиконання поставлених цілей при оптимальному використанні ресурсів.

Детальніше