Звернення генерального директора

Шановні партнери, клієнти, покупці, колеги! Компанія Snack Production завоювала довіру та позицію лідера на ринку снекової продукції. Разом з тим, це найбільше об'єднання торгово-виробничих підприємств, яке зберігає першість у своєму сегменті й успішно здійснює свою діяльність в Україні та за кордоном.

Парадоксальність ситуації пояснюється просто: Компанія Snack Production була створена на базі підприємств, що раніше входили до структури Корпорації S.I.GROUP, яка була присутня на ринку впродовж 19 років. В результаті реорганізації, яка виникла після рішення керівництва Корпорації S.I.GROUP, і виходу І. А. Омельченка зі спільного бізнесу в 2014 році на ринок вийшла Компанія Snack Production.


Ми зуміли зібрати та зберегти команду справжніх професіоналів, людей із широким кругозором та здатністю створювати справжній прорив у кожному з напрямків бізнесу. При цьому приємно усвідомлювати, що захопленість наших співробітників своєю справою привносить неоціненний внесок у здійснення цілей та завдань Компанії Snack Production.

Зазначу, що Компанія Snack Production бачить свою місію у формуванні культури споживання снекової продукції, яка відповідає найвищим європейським стандартам якості та, як наслідок, сприяє підвищенню рівня якості аналогічної продукції на відповідному ринку в цілому.

Серед цінностей Snack Production – заслужене лідерство, чесна конкуренція, висока якість, нестандартні рішення та повага до покупця.

Що стосується планів Компанії Snack Production, наразі йде активна робота над виведенням на ринок нових смаків уже відомих торгових марок у категоріях насіння, чипси, арахіс і фісташка, а також принципово нових продуктів, котрі раніше ніколи не були представлені в українських торгових мережах. Це дозволить нам не тільки працювати над нарощуванням частки ринку щодо знову випущених торгових марок, але і в цілому змінити структуру ринку снеків в Україні. Ми дякуємо всім, хто сьогодні з нами: нашим співробітникам, партнерам по бізнесу та представникам українських ЗМІ. Компанія Snack Production завжди відкрита для спілкування та плідної співпраці!

Детальніше

Ми у світі

Компанія Snack Production приділяє велику увагу розширенню горизонтів своєї діяльності/розвитку ринків/поширенню своєї продукції/ у країнах ЗЕД, а також активно формує базу для виходу на нові зарубіжні торгові майданчики


Ми уже представлені в Австралії, Англії, Азербайджані, Вірменії, Болгарії, Німеччині, Грузії, Італії, Ізраїлі, Казахстані, Киргизії, Литві, Латвії, Монголії, Молдові, Польщі, США, Туркменистані, Таджикистані, Узбекистані, Чехії, Естонії. Разом з тим, у стратегічних планах компаній – здійснити вихід на ринки ще не менше 5-6 країн. Ми плануємо домогтися положення лідера на європейському ринку з портфелем популярних і затребуваних брендів.

Корпоративна соціальна відповідальність

Компанія Snack Production – лідер ринку України з виробництва снеків, який уже вийшов на міжнародний рівень, закріпивши свої позиції у країнах Східної Європи. На сьогоднішній день це потужна, злагоджена структура, яка має довгострокові цілі, чіткі задачі та стратегію розвитку. Підприємства Компанії Snack Production продовжують активно рухатися шляхом диверсифікації, нарощування виробничих обсягів та розширення власної частки присутності в інфраструктурі української економіки.

Логічно, що зі зростанням бізнес-структур та самодостатності компаній активно зростає й рівень соціальної відповідальності Компанії Snack Production. На сьогоднішній день дана функція полягає не просто в успішному веденні бізнесу та постійному внеску в розвиток економіки, але і у створенні достойних умов роботи для співробітників компаній, покращенні рівня життя персоналу, а також постійній участі в громадських соціальних програмах.

Компанія Snack Production упевнена, що дотримання стратегії корпоративної соціальної відповідальності є невід'ємною частиною принципів розвитку стійкого та успішного бізнесу.

Тому Компанія Snack Production, як ключовий роботодавець в регіоні, приділяє велику увагу формуванню сприятливих умов праці для своїх співробітників: створює комфортні робочі місця, забезпечує конкурентний рівень оплати праці та надає соціальні гарантії.

Інвестиції в розвиток свого персоналу шляхом навчання та набуття професійних знань – один з основних принципів кадрової політики підприємств Компанії Snack Production.

Цінності Компанії Snack Production формувалися на основі загальнолюдських цінностей. Вони чітко визначені та не зазнають кон'юнктурних, географічних, часових або ситуативних впливів. На основі цих цінностей сформована довготривала стратегія взаємодії з місцевими спільнотами:

  • – інвестиції в соціальні проекти;
  • – благодійна допомога нужденним категоріям громадян;
  • – меценатські програми, спрямовані на становлення і розвиток української культури та спорту.
Детальніше

Місія та цінності Компанії Snack Production

Компанія Snack Production – новий світ смаків, ідей та можливостей!

Компанія Snack Production увірвалася на ринок України у 2014 році. Але історія створення Компанії Snack Production почалася значно раніше — з кінця 90-х років XX століття. Засновниками сімейного бізнесу упевнено можна вважати Ларису Василівну Омельченко, а також її сина, Івана Анатолійовича Омельченка, які втілили в життя ідею зробити горішки та сухарики невід'ємною частиною українського снекового продукту, який сьогодні став таким популярним не тільки серед молоді, але і старшого покоління. Іван Анатолійович Омельченко, будучи заповзятливою молодою людиною, з ентузіазмом взявся за розвиток сімейного бізнесу, починаючи свій шлях всього лише з кількома однодумцями. Сьогодні ж Компанія Snack Production представлена в багатьох країнах і налічує більше 100 найменувань снекових продуктів.

Цінності

Відповідальність

Ми не боїмося брати на себе зобов'язання і завжди виконуємо поставлені перед нами задачі. Успіх Компанії Snack Production побудований на особистому результаті кожного зі співробітників. Ми несемо стовідсоткову відповідальність за взяті на себе зобов'язання перед партнерами, колегами та суспільством.

Максимальна результативність

Не буває нездійсненних завдань! Співробітники Компанії Snack Production знають цю істину як ніхто. Саме тому ми гарантуємо 100-відсоткове виконання будь-якого поставленого завдання.

Висока якість

Висока якість продуктів і послуг – це щоденна робота великої команди професіоналів Компанії Snack Production. Ми завжди прагнемо дати клієнтові більше, ніж він очікує.

Стабільний розвиток

За рахунок професійного, особистісного та кар'єрного розвитку кожного зі співробітників ми з упевненістю дивимося у завтрашній день і гарантуємо стабільність як у відносинах всередині компаній, так і з партнерами.

Прихильність

Співробітники Компанії Snack Production з гордістю відгукуються про діяльність компаній, свою працю та внесок у загальну справу. Ми віримо, що прихильність та спільні інтереси роблять нашу команду сильніше. Для нас важливо, щоб партнери пишалися співробітництвом із нами.

Детальніше